... вкъщи. Утре сме в 5 РПУ да подадем сигнал. Благодаря на съседите за снимките. Ако някой има нещо да сподели, нека пише на лично съобщение."
Гръб Ограби - Новини
На 2 юни около 23 ч се прибирах към вкъщи
...... извършителя до края на вечерта. Но въпросът сега е какво обвинение ще му се повдигне и дали изобщо ще се задействат институциите“, каза още бащата.


