... Защо трябва да създаваме още административни бройки? Най-важното е реформирането на прокуратурата и да се подобри капацитета на сегашните звена и да борим корупционната престъпност".
... Защо трябва да създаваме още административни бройки? Най-важното е реформирането на прокуратурата и да се подобри капацитета на сегашните звена и да борим корупционната престъпност".