... На мен не ми пука, просто искам това да бъде оправено", казва Сами. Единствената му утеха? Вече наистина може да управлява своята прахосмукачка с джойстик.
... На мен не ми пука, просто искам това да бъде оправено", казва Сами. Единствената му утеха? Вече наистина може да управлява своята прахосмукачка с джойстик.