... по-добре се случват нещата, когато работим заедно с хората.Градът е на всички ни и повече от всичко ме радва, когато заедно го променяме", заключи кметът.
... по-добре се случват нещата, когато работим заедно с хората.Градът е на всички ни и повече от всичко ме радва, когато заедно го променяме", заключи кметът.