● Lidl става партньор на UEFA в инициативите за масов

...
● Lidl става партньор на UEFA в инициативите за масов
Коментари Харесай

Lidl и UEFA започват уникално стратегическо партньорство



● Lidl става сътрудник на UEFA в самодейностите за всеобщ футбол и здравословно хранене (Take Care Nutrition), създавайки добавена стойност за обществото посредством връзката сред спорта и качествената храна.

● Lidl е формален световен сътрудник на шампионатите за национални тимове на UEFA - както за мъже, по този начин и за дами.

Компаниите от групата на Schwarz уголемяват уговорката си към европейския футбол, като подписват дълготрайно стратегическо партньорство с UEFA - първото по рода си в историята на футболната асоциация.

Като част от това съдействие Lidl ще сплоти експертния си опит с този на UEFA, с цел да разпространява осъзнатото хранене и дейния метод на живот - от европейския професионален футбол до всеобщия спорт. Партньорството надвишава обичайното спонсорство и цели постигането на действителна социална смяна посредством просветителните стратегии на UEFA.

Акцент върху всеобщия спорт и просветителните стратегии

Централен детайл в партньорството е поддръжката за всеобщия футбол. Надграждайки наличието си на огромните шампионати, Lidl ще интегрира опита си в здравословното хранене в стратегиите на UEFA, с цел да окаже положително въздействие върху спорта в цяла Европа. Като сътрудник на самодейността „ Football in Schools ", Lidl ще оказва помощ за внедряването на спорта, физическата интензивност и осъзнатото хранене в всекидневието на децата. За тази цел UEFA и Lidl взаимно създават общоевропейска цифрова платформа. Тя ще поддържа националните футболни асоциации в предлагането на качествени и приобщаващи футболни занимания в учебните заведения и локалните клубове. Платформата ще включва на практика насоки и ще сплотява на едно място футбол, обучение и здравословно хранене. Наред с това, тя ще предлага и онлайн курсове за учители и треньори, които да ги подкрепят в насърчаването на деен метод на живот посредством футбола със наличие, съобразено с другите възрастови групи. Lidl и UEFA ще надградят триумфа и на младежкия лагер Lidl Youth Camp - самодейност, която започва през 2025 година, а компанията публично ще поеме ролята на формален сътрудник по програмата на UEFA „ Take Care Nutrition ".

Lidl с поддръжка там, където стартират огромните футболни кариери

Страстта към спорта и физическата интензивност, която постоянно остава за цялостен живот, нормално се заражда в локалните спортни клубове. Като сътрудник на премиите UEFA Grassroots Awards, Lidl ще спомогне за одобряването на всеобщия спорт. Всяка година оценките се присъждат за изключителни планове, начинания или клубове от сферата на всеобщия футбол. По време на Седмицата на всеобщия футбол на UEFA (UEFA Grassroots Week) през септември, Lidl, в качеството си на представящ сътрудник (Presenting Partner), и UEFA дружно празнуват всеобщия футбол в цяла Европа в продължение на една седмица.

„ Развиваме съдействието си с UEFA целеустремено и сътворяваме устойчива добавена стойност за обществото с това стратегическо партньорство. С поддръжката на UEFA и силата на футбола, пренасяме експертизата си в здравословното хранене непосредствено там, където тя има значение: при треньорите, родителите и децата. Защото обществената смяна не се взема решение единствено на стадиона, а на първо място в учебния двор и в локалните клубове ", споделя Йенс Тимер, основен шеф „ Маркетинг и връзка с клиенти " в Lidl International.

Успехът продължава „ в добавеното време "

Lidl е партнор на UEFA от 2024 година и отсега нататък ще бъде формален световен сътрудник както на мъжките, по този начин и на женските национални тимове. До 2030 година компанията ще поддържа редица влиятелни шампионати, в това число UEFA EURO 2028 във Англия и Ирландия, както и UEFA Women`s EURO 2029 в Германия.

Ангажиментът включва още Европейските квалификации за дами през 2026 година и 2028 година (Women`s European Qualifiers 2026 and 2028), Лигата на нациите за дами през 2027 година и 2029 година (UEFA Women`s Nations League 2027 and 2029), както и Европейското състезание за дами през 2029 година (UEFA Women`s EURO 2029). При мъжките шампионати Lidl ще поддържа: Европейското състезание по футбол 2028 (UEFA European Football Championship 2028), Лигата на нациите през 2027 година и 2029 година (UEFA Nations League 2027 and 2029), Европейските квалификации през 2027 година и 2029 година (European Qualifiers 2027 and 2029), Европейското състезание на за младежи до 21 година през 2027 година и 2029 година (UEFA Under-21 European Football Championship 2027 and 2029 ) и Европейското състезание по футзал на през 2026 година и 2030 година (UEFA European Futsal Championship 2026 and 2030.).

Основа от споделени полезности

Ценностите на Lidl са ефикасност, почитание, доверие, земност и единодушие. Те оформят ежедневните ни дейности и се отразяват и в спортните надпревари - без значение дали в професионалния, или в всеобщия спорт. UEFA по същия метод отстоява честността, равните благоприятни условия и сплотяващата мощ на спорта.

„ Радостни сме да приветстваме групата Schwarz като наш първи стратегически корпоративен сътрудник. Заедно сплотяваме сили, с цел да оформим бъдещето на европейския футбол по резистентен, виновен и конкурентен метод. С Lidl ще използваме силата на футбола, с цел да пренесат пристрастеността към физическата интензивност и осъзнатото хранене отвън професионалния спорт - непосредствено в всеобщия футбол ", споделя маркетинговият шеф на UEFA Ги-Лоран Епщайн.

Устойчивост и ресурсна успеваемост

Наред с Lidl, компанията PreZero също е част от стратегическото партньорство сред Schwarz Group и UEFA. PreZero способства със своя опит в опазването на ресурсите и кръговата стопанска система в подтекста на огромни спортни събития.

Стратегическото партньорство с фирмите от групата Schwarz основава обвързваща рамка за преместване на споделените полезности в дълготрайни стратегии - с упоритостта да се генерира публично влияние оттатък границите на професионалния футбол.

За Лидл България

Lidl е най-голямата верига магазини за хранителни артикули в Европа. Част e от немската Schwarz Gruppe и участва в 31 страни. В България Lidl започва своята активност през 2010 година Днес компанията има 143 магазина в 62 обитаеми места и над 4200 чиновници. Предимствата на характерния бизнес модел, необятната гама артикули с оптимално съответствие качество-цена и въвеждането на редица новаторски практики и модели постановиха Lidl в България като смарт дискаунтър, предлагащ високо качество на добра цена, и компания, която подхожда почтено, отговорно, с мисъл и грижа за своите клиенти, чиновници и сътрудници.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР