Звездната придобивка на Борусия (Дортмунд)Джоуб Белингам получи само едно полувреме

...
Звездната придобивка на Борусия (Дортмунд)Джоуб Белингам получи само едно полувреме
Коментари Харесай

Родителите на Белингам със скандална постъпка, Борусия размаха пръст

Звездната облага на Борусия (Дортмунд)Джоуб Белингам получи единствено едно полувреме в своя дебют в Бундеслигата против Санкт Паули, преди треньорът Нико Ковач да го извади от игра на почивката. Това явно по никакъв начин не се е харесало на татко му Марк и майка му Дениз.

Според информация на “Скай Спорт ” таткото, който е и сътрудник на играча, е бил мощно засегнат от ранната промяна на сина си, както и от безидейния и лишен от креативност жанр на игра на дортмундци на стадион “Милернтор ” в Хамбург. В тази връзка татко и майка Белингам изчакали сина си след последния съдийски сигнал в тунела, където били позволени от защитата, която ги разпознала. Там обаче се е стигнало до дълга и прочувствена полемика сред Марк Белингам и спортния шеф на Борусия Себастиан Кел.

Въпреки че не е извънредно родители и сътрудници да се появяват в зоната на съблекалните, съгласно “Скай Спорт ” тази изненадваща аудиенция не е била призната добре в клуба.

От Дортмунд реагираха с изявление на Себастиан Кел, който съобщи: „ Всички сме разочаровани от вчерашния резултат. Въпреки това зоната на играчите е и ще остане непокътната единствено за футболисти, треньори и длъжностни лица, а не за фамилии и сътрудници. Това няма да се повтори. Информирахме ясно всички забъркани страни. “

Братът на Джуд Белингам мина в Борусия преди сезона от Съндърланд против 30,5 милиона евро плюс 5 милиона под формата на бонуси. 19-годишният полузащитник към този момент игра за „ жълто-черните “ на Световното клубно състезание в Съединени американски щати и влезе като запаса при успеха с 1:0 в първия кръг за Купата на Германия против Рот-Вайс Есен.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР