Конър Макгрегър се сравни с горила
Звездата от ММА Конър Макгрегър се оприличи на горила. Ирландецът продължава да тренира за завръщането си в Октагона и го прави в обичаната си зала Straight Blast Gym. Вчера някогашният първенец от UFC разгласява фотография пред салона тъкмо под логото на залата, което е горила. Макгрегър разгласи, че към този момент се е трансформирал в горилата на Straight Blast Gym.
Наскоро ирландецът получи позволение от докторите и към този момент тренира с цялостна мощ. Цяла година Макгрегър се възстановяваше от интервенция на строшен крайник. Той получи контузията преди година в третия си пердах с Дъстин Порие.
„ Току-що разбрах, че 7 години след първата ми купа в UFC, и 10 години след първата в ММА, се трансфорах в горилата на Straight Blast Gym “, написа Макгрегър в обществените мрежи.
Наскоро ирландецът получи позволение от докторите и към този момент тренира с цялостна мощ. Цяла година Макгрегър се възстановяваше от интервенция на строшен крайник. Той получи контузията преди година в третия си пердах с Дъстин Порие.
„ Току-що разбрах, че 7 години след първата ми купа в UFC, и 10 години след първата в ММА, се трансфорах в горилата на Straight Blast Gym “, написа Макгрегър в обществените мрежи.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ




