Звездата на МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Расмус Хойлунд имаше яростна размяна на

...

Разгневен фен крещи на Расмус Хойлунд, след като звездата на Манчестър Юнайтед разтърси Вила и се изправи срещу Дъглас Луис

Звездата на МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД Расмус Хойлунд имаше гневна замяна на диалози с почитателите на Астън Вила и Дъглас Луис, откакто раздруса публиката на Вила Парк.

Хойлунд оказа помощ на Юнайтед да завоюва значима победа с 2-1, която накара хората на Ерик загар Хаг да се приближат до европейската подготовка единствено с пет точки, които ги разделят от петия тим на Унай Емери.

Нападателят, който навърши 21 едвам предходната седмица, откри резултата за гостите след единствено 17 минути, регистрирайки петия си гол в пет следващи мача.

Вила изравни нещата с Луис в 67-ата минута и изглеждаше подготвен да избави точка в последните минути на мача.

Но супер резервата Скот Мактоминей удари още един път, като означи победния гол единствено четири минути преди края на мача.

Хойлунд бе изваден във втората минута на добавеното време и постепенно си проправи път от терена.

Това се случи, откакто някогашната звезда на Аталанта отпразнува финала на Мактоминей, като сложи пръст над носа си, с цел да п...