Зона за търговска дейност, но на старо място, което вече

...
Зона за търговска дейност, но на старо място, което вече
Коментари Харесай

Тази зона в Пловдив отново ще бъде за търговия

Зона за комерсиална активност, само че на остаряло място, което към този момент се употребява за такава ще бъде обособено в Пловдив. Това излиза наяве от предложенията до общинските съветници, които разискват предлагането на кмета на регион “Южен ", осведоми Plovdiv24.bg.

Търговската зона се намира на ул. “Стефан Стамболов " в регион “Южен " в профил на приблизително учебно заведение “Константин-Кирил Философ ". Целта е да се сложи стационарен преместваем обект в парцел обществена общинска благосъстоятелност, за което е належащо категорично решение на Общинския съвет на Пловдив.

В момента там се намира сладкарница за банички, която, с цел да продължи активността си, би трябвало да има глоба на общинския съвет. Същото би трябвало да стане и за книжарницата, която се намира в непосредствена непосредственост.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР