Главният готвач Гордън Рамзи казва, че „нямаше да е тук“ без каската си, след като злополука при колоездене го нарани силно
Знаменитият готвач Гордън Рамзи сподели, че е „ късметлия да е тук “, откакто случай при колоездене го остави с голяма наблягане по торса му. Той разкри пострадването в стряскащо видео, споделено в събота на страниците му в социалните медии, където английският ресторантьор и риалити звезда акцентира значимостта на носенето на каска по време на каране на велосипед.
Рамзи не показа детайлности за събитията към злополуката, само че я разказа като " в действителност неприятен случай ", който се случи по-рано през седмицата, до момента в който той караше колелото си в Кънектикът. Той сподели, че случаят го е раздрусал и изпитва болежка, макар че не е счупил кости или е получил огромни пострадвания.
„ Бих желал да споделя доста значимо известие с всички вас “, сподели Рамзи в видео, което той записа, до момента в който видимо се връщаше на работа в униформата си на готвач. „ Тази седмица, за жалост, имах в действителност неприятен случай и това в действителност ме раздруса. И, почтено казано, имам шанс, че съм тук. “
Нараняванията...
Прочетете целия текст »




