Зендая пак впечатлява
Зендая отново потвърди, че е същински фешън хамелеон, макар че този път може би е по-удачно да използваме друго влечуго за съпоставяне, визирайки двете змии, пълзящи по гърба й.Да, впечатляващ е стайлингът, с който се появи на събитие в Париж. Черната рокля на Roberto Cavalli наподобява като моден, типичен и обикновен дизайн начело, само че щом звездата обърна гърба си на фотографите, усещането радикално се трансформира.
Две златни змийчета са се препрели в общ гръбнак, карайки доста хора в обществените мрежи да съпоставят Зендая с комиксови герои, като аналогиите са главно с лекар Октопус от Спайдърмен.Вижте я в галерията ни.
Две златни змийчета са се препрели в общ гръбнак, карайки доста хора в обществените мрежи да съпоставят Зендая с комиксови герои, като аналогиите са главно с лекар Октопус от Спайдърмен.Вижте я в галерията ни. Източник: eva.bg
КОМЕНТАРИ




