Завръщането на Жозе Моуриньо в Англия му донесе равенство 1:1

...

“Лестър” и “Рома” ще решат спора си във Вечния град

Завръщането на Жозе Моуриньо в Англия му донесе тъждество 1:1 - подобен е резултатът в първия полуфинал сред “Лестър” и “Рома” в Лигата на конференциите.

Реваншът е идната седмица в италианската столица. Тогава са ответните мачове също в Шампионската лига и Лига Европа.

Лоренцо Пелегрини изведе “вълците” напред в 15-ата минута, а в 67-ата Джанлука Манчини си означи автогол. До края и двата тима имаха обстановки да измъкнат успеха.

В другия полуфинал “Фейенорд” и “Олимпик” (Марсилия) направиха зрелищно 3:2.

Десерс и Синистера вкараха два бързи гола в 18-ата и 20-ата, а до края на полувремето френският отбор изравни с попадения на Денг и Жерсон. Десерс обезпечи най-малък задатък на нидерландския тим в 46-ата.

В Лига Европа също остана конспирация, мъчно може да се приказва за изявени любимци.

В противен мач, в който “Рейнджърс” съвсем напълно се бранеше, “РБ Лайпциг” стигна до 1:0 с хубав гол на Анхелиньо в 85-ата. В Глазгоу може да е друго, най-малко такива са очакванията.

А откакто преодоля “Барселона”, различен немски тим - “Айнтрахт”, е напът да изхвърли и “Уест Хем” - 2:1 в Лондон.

Кнауф попари домакините още 1-ата минута. Микаил Антонио изравни в 21-ата, а в 54-ата Камада вкара още един път за гостите от Франкфурт.

Рано е обаче да отписваме “Уест Хем”, още повече поради обстоятелството, че му стига единствено 1:0, с цел да докара разногласието до продължения.
Източник: clubz.bg