Защитникът на ЮвентусГлейсонБремер е все по-близо до завръщане в игра.

...
Защитникът на ЮвентусГлейсонБремер е все по-близо до завръщане в игра.
Коментари Харесай

Бремер е все по-близо до завръщане в игра

Защитникът на ЮвентусГлейсонБремер е все по-близо до завръщане в игра. Бразилецът пропусна съвсем целия сезон за " бианконерите ", откакто скъса кръстни връзки на коляното в мача с Република България Лайпциг от Шампионската лига през октомври. 28-годишният футболист претърпя интервенция няколко дни по-късно и не е играл оттогава.

Както постоянно, при сходна тежка контузия, интервалът на възобновяване лишава месеци. Добрата вест за Бремер е, че той към този момент е почнал бегови тренировки на терен, а освен работа във фитнеса. Той показа това с обява в обществените мрежи.

View this post on Instagram
A post shared by Bremer (@bremer)

" Тези, които остават мощни по пътя, даже и когато той е скалист, стигат най-далеч. Продължавай да вървиш, пътешествието си коства ", написа Бремер към своя фотография от последната си подготовка, оповестена в Инстаграм.

Завръщането към беговите тренировки е добра вест за бразилския бранител. Въпреки това ще отнеме още време до момента в който той навлезе в нужната форма, с цел да може да се завърне на терена. Има късмет това да стане за някой от последните мачове през сезона, само че не по-рано.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР