Защитникът на Левски е трансферна цел на завършилия на 9-о

...
Защитникът на Левски е трансферна цел на завършилия на 9-о
Коментари Харесай

Френски отбор с интерес към звезда не Левски

 Бивш футболист на Левски: Имахме добър тим, само че нямахме треньор  Левски нокаутира Ботев с гол в добавеното време
Защитникът на Левски е трансферна цел на приключилия на 9-о място през предишния сезон в Лига 1 - Нант, написа " 24 часа ".

Човек от скаутския отдел на френския тим идва в България в понеделник, а вечерта ще бъде на стадион " Георги Аспарухов ". Той ще следи от трибуните изявите на Ейолфсон против Черно море и след това ще показа информация за видяното на треньорския щаб.

След края на предишния сезон ментор на Нант стана португалецът Мигел Кардосо. Той наследи италианската легенда в треньорската специалност Клаудио Раниери, който се раздели с френския тим.

Ейолфсон дойде в Левски предишното лято. През сезон 2017/2018 той игра за " сините " като преотстъпен от Макаби Хайфа. След края на акцията от " Герена " се схванаха с израелския отбор за окончателния трансфер на исландеца. За него левскарите заплатиха половин милион евро.

На " Герена " бяха стимулирани да създадат това след мощния сезон на Холмар. Той доста бързо стана корав титуляр и оформи стабилен тандем в центъра на защитата с чеха Давид Яблонски. Именно положителното показване на Ейолфсон с екипа на Левски върна бранителя в националния тим на Исландия.

От началото на 2018 година той записа присъединяване в 4 контроли на островната страна и означи първия си гол за родината.

Така се стигна до такава степен, че Левски имаше представител на международното състезание в Русия. Ейолфсон бе измежду 23-мата на Исландия, само че не записа игрови минути на мондиала. Сега обаче това може да се осребри с трансфер във Франция.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР