Защитникът на Бенфика Дъглас Перейра, който е собственост на Барселона,

...
Защитникът на Бенфика Дъглас Перейра, който е собственост на Барселона,
Коментари Харесай

Трансферен провал на Барса се връща в отбора

Защитникът на Бенфика Дъглас Перейра, който е благосъстоятелност на Барселона, най-вероятно ще се върне предварително при каталунците. Бразилецът не е изиграл нито един мач от началото на сезона и в Лисабон са безапелационни, че нямат потребност от него. Португалският гранд към този момент има различен набелязан футболист за поста десен бек - Джино Перуци от Бока Хуниорс.

Шефовете на Бенфика имат желание още през януари да разтрогнат контракта за наем на Дъглас и да го пратят назад в Барселона.

Бразилецът дойде на “Камп Ноу” от Сао Пауло през 2014 година, само че прехвърлянето му се оказа цялостен неуспех. През предишния сезон той игра като преотстъпен в Спортинг Хихон, а това лято отиде в Бенфика, само че и там не му провървя.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР