Заседание на Общинския съвет ще се проведе днес в Смолян

...
Заседание на Общинския съвет ще се проведе днес в Смолян
Коментари Харесай

В Смолян ще се проведе заседание на Общинския съвет

Заседание на Общинския съвет ще се организира през днешния ден в Смолян от 14:00 часа, съобщи " Фокус “ . В първичния дневен ред са включени 38 докладни мемоари.

Сред тях са приемане Общински годишен проект за обществените услуги на територията на Община Смолян за 2026 година, както и обезщетени промени в плана за финансовите разноски за 2025 година

Общинските съветници ще обсъдят и Наредба №14 за придобиване, вписване, владение, развъждане и надзор на кучета на територията на Община Смолян.

Ще се прегледа и гласоподава Отчет за активността на Общински съвет Смолян и неговите комисии за интервала от 01.01.2025 година до 30.06.2025 година в това число, както и приемане на Правилник за изменение и допълнение на Правилник за организацията и активността на общинския съвет, неговите комисии и взаимоотношението му с общинската администрация.

На вниманието на локалния парламент ще бъде и приемането на нов Правилник № 2 за премиите и оценките на Община Смолян, както и избиране на Постоянна етична комисия на Общински съвет Смолян.

Ще се разиска и предлагането за почитане на доцент Димитър Главчев със званието " Почетен жител на Смолян “ – посмъртно, както и други значими за жителите на община Смолян тематики.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР