Запомнете това лице! Неговата оставка поиска министър Иван Иванов. Даниел

...
Запомнете това лице! Неговата оставка поиска министър Иван Иванов. Даниел
Коментари Харесай

„Запомнете това лице“: Бащата на Сияна публикува снимки на Даниел Иваничков от АПИ – „Касичката“

Запомнете това лице! Неговата оставка изиска министър Иван Иванов. Даниел Иваничков! Искам цялостно следствие на дейностите и бездействията му! Това написа в профила си във „Фейсбук“ бащата на починалата на пътя Телиш-Радомирци Сияна – Николай Попов.

„Получих десетки позвънявания от сегашни и някогашни чиновници на АПИ по отношение на Иваничков. Наричан е “Касичката ”. Поздравявам министър Иванов за смелостта да го в профил. Това се е случвало и преди, само че по-късно е бил връщан. За да безчинства отново“, добавя той.

„Това лице има съществена виновност за нещастието със Сияна, както с десетки тежки пътни произшествия в страната. През годините даже е командвал УС на АПИ с устни заповеди и заплахи“, написа още Попов.

И прибавя: „На ход е Прокуратурата“.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР