Мемфис застреля заподозрян от самонараняване, след като уби 4-ма, казва полицията
Заподозрян в Тенеси умря от явно самонараняване, до момента в който бягаше рано в неделя, откакто се твърди, че е умъртвил четирима и тежко ранил пети жертва по време на смъртоносна зараза от домашно принуждение в събота вечерта, сподели полицията.
Полицаите откриха Мейвис Крисчън младши, на 52 години, в колата му по време на търсене след стрелбата на три места в Мемфис, при която починаха три дами и тийнейджърка убита и сериозно ранена друга тийнейджърка.
Служителите на полицейското ръководство в Мемфис реагираха на сигнал за пукотевица в 21:22. на блок 100 на Хауърд Драйв. Полицията откри жена с забележима огнестрелна рана, която беше оповестена за мъртва на място.
WREG, филиал на CBS Мемфис, полицията в Мемфис сподели, че Крисчън е прочут родственик на жертвите.Източник: cbsnews.com
КОМЕНТАРИ




