"Плувно лято" започна в Банско
Започна лятната стратегия " Плувно лято - 2026 ", която се организира в хотел в Банско. Това оповестиха от Общината. Тя е ориентирана към децата на Банско.
В интервала 22 – 29 юни, всеки работен ден, заниманията ще се организират по следния график:
От 10:00 до 12:00 ч. – за бъдещи първокласници и възпитаници със приключен първи и втори клас;
От 15:00 до 17:00 ч. – за възпитаници със приключен трети клас и по-големи.
Инициативата е част от лятната стратегия на МКБППМН – Община Банско и има за цел да насърчи дейния метод на живот, придобиването на съществени плувни умения и пълноценното превозване на свободното време през ваканцията.
В интервала 22 – 29 юни, всеки работен ден, заниманията ще се организират по следния график:
От 10:00 до 12:00 ч. – за бъдещи първокласници и възпитаници със приключен първи и втори клас;
От 15:00 до 17:00 ч. – за възпитаници със приключен трети клас и по-големи.
Инициативата е част от лятната стратегия на МКБППМН – Община Банско и има за цел да насърчи дейния метод на живот, придобиването на съществени плувни умения и пълноценното превозване на свободното време през ваканцията.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




