Загиналият не е бил с колан Мъж изхвърча от колата

...
Загиналият не е бил с колан Мъж изхвърча от колата
Коментари Харесай

Шофьор изхвърча от кола при брутална катастрофа и загина на място

Загиналият не е бил с колан

Мъж изхвърча от колата си и почина на място, откакто неговото Ауди А4 се обърна в канавката на пътя Хасково - Минерални бани. Жестоката злополука е станала на разклона за Гарваново, а фрагментите, които Иван Владимиров разгласява във Facebook групата „ Катастрофи България “, са покъртителни. 

Шофьорът е умрял на място, тъй като е нямал колан, разясняват специалисти. Според тях не трябва да се подценява заплахата и в случай че индивидът зад кормилото се бе обезопасил, може би щеше в този момент да е жив. 

 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР