Заедно с това той бил заплашен, че ако ги откаже

...
Заедно с това той бил заплашен, че ако ги откаже
Коментари Харесай

Заплашили лидера на Величие със смърт и изнасилване. Той се жал...

Заедно с това той бил застрашен, че в случай че ги откаже и не спре да желае анулиране на вота, ще бъде вкаран зад решетките и „ ще заобича мъжката обич ”. Това разкри самия той в „ Лице в лице ” на bTV.

 

Михайлов сподели също, че позвъняването било от „ медиатор на една от двете обединения, които купуваха гласове ”, както изясни той. Сумата, която му е предлагана е 50-100 млн. лв..

 

Лидерът на „ Величие ” изрично отхвърли обвиняванията на Костадин Костадинов от „ Възраждане ”, че е получил поддръжка с купени гласове от Делян Пеевски.

 

„ Държавният уред смазва неуместните ”, заключи той и заяви, че ще приготви сигнали до всички институции, които могат да сезират Конституционния съд за нарушаванията на вота.

 
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР