Обвиниха жената, която наръга трима мъже с нож в София
Задържаната за офанзивата с нож в центъра на София жена е получила обвиняване за опит за ликвидиране, заяви NOVA. Тя остава в ареста.
А в четвъртък прокуратурата ще преценя дали да изиска от съда непрекъснатия ѝ арест или да бъде настанена в психиатрична клиника за 30 дни за проучване.
В същото време стана ясно, че е устойчиво положението на мъжа, признат във Военна болница след пострадване с нож. Пациентът претърпя интервенция поради пострадване в региона на далака. Лечението му продължава в Клиниката по коремна хирургия в болничното заведение, написа Българска телеграфна агенция.
Млада жена намушка с нож трима мъже, двама които бяха признати за лекуване във ВМА и в болница „ Пирогов “. Пациентът, признат в „ Пирогов “, нощес беше изписан от лечебното заведение.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




