За всички мои приятели от Корал, Иракли и Карадере. Днес

...
За всички мои приятели от Корал, Иракли и Карадере. Днес
Коментари Харесай

Кирил Петков: Днес постигнахме една мечта

За всички мои другари от Корал, Иракли и Карадере. Днес постигнахме една фантазия. Внесохме възбраната за градеж на 500 м зад трите плажа за природосъобразен туризъм. Това е наша борба от доста време, на съидейници, само че през днешния ден вършим и още една решителна крачка напред, написа в профила си във Facebook съпредседателят на ПГ на " - ".

" Дори ужасната ограда на дюните на Корал към този момент ще можем да премахнем като неразрешена от закона. Промяната става с сложни, само че непрекъснати стъпки напред. И вместо да подлагаме на критика, би трябвало всеки от нас да направи още една крачка и ще имаме една по-нормална страна ", декларира Петков.

" И за всички, които непрестанно се съмняват по какъв начин се случват нещата: тъкмо Политическа партия - Демократична България убедихме и, и да поддържат тази смяна в закона, както ги убедихме и за антикорупционния закон, и за закона за следствие на основния прокурор ", акцентира.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР