За скандална ситуация след мача Левски - Ботев Враца (1:3)

...

Защитник на Левски провокирал Божинов за саморазправа

Валери Божинов унищожи Левски посред Герена
За скандална обстановка след мача Левски - Ботев Враца (1:3) на “Герена ” споделя “Меридиан Мач ”, представен от Gol.bg. Според изданието бранителят на Левски Аймен Белаид е нахлул в съблекалнята на гостите и е опитал разпра със звездата на отбора Валери Божинов.

Тунизиецът е връхлетял, до момента в който врачани са чествали популярния си поврат и се е нахвърлил с обидни думи към голмайстора на Ботев, разказали очевидци. Божинов и Белаид си разменили реплики още на терена преди този момент и съчетанието със загубата е отприщила експанзията у Белаид.

Треньорът на вратарите на Ботев Илиян Василев обаче се намесил и изхвърлил Белаид от съблекалнята. Пропускът на Тиам от Левски в 65-ата минута пък предиздвикал треньорът на гостите Сашо Ангелов оракулски да се обърне към скамейката и да разгласи, че щом и такива удари не влизат, то врачани няма по какъв начин да изгубят.

14 минути по-късно Божинов вкара и втория си гол в срещата, а съименникът му Домовчийски дефинитивно реши изхода на мача.
Източник: offnews.bg