За щастие, инцидентът не е фатален 3 автомобила от една

...
За щастие, инцидентът не е фатален 3 автомобила от една
Коментари Харесай

Катастрофа като на кино в Бургаско

За благополучие, случаят не е съдбовен

3 автомобила от една и съща марка станаха част от ПТП като за филм. Инцидентът се случи през вчерашния ден към 15:30 часа в региона на кръстовището сред с. Пирне и с. Поляново, с посока на придвижване от Айтос към Карнобат.

Катастрофата става, откакто 22-годишен мъж от руенското село Череша, извършвайки ляв завой със своето " Ауди А 6 Авант " лишава преимуществото и блъска правомерно движещ се " Ауди районен съд 6 Авант Пърформърс ". Втората кола е ръководена от 43-годишен карнобатлия.

От удара карнобатлията губи надзор над автомобила, завърта се и блъска паркирания наоколо до крайпътната канавка лек автомобил... " Ауди А 2 ". Третата кола от въпросната марка е благосъстоятелност на 40-годишен айтозлия.

От ПТП потърпевш лидерът на " Ауди Авант " -та, който е с контузия на шията и кръста, без заплаха за живота. Мъжът е прегледан в болница " Дева Мария " в Бургас и е освободен за домашно лекуване.
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР