За седми пореден път Велоклуб "Скала" Белоградчик организира велосъстезанието Rocks

...

90 велосипедисти се включиха в Rocks N’ Roll 2018 в Белоградчик /снимки/

За седми следващ път Велоклуб "Скала " Белоградчик провежда велосъстезанието Rocks N’ Roll 2018.
87 участници застанаха тази година на старта. Снегът отстъпи място на пролетното слънце единствено преди няколко дни, само че калното трасе предложи доста страсти и адреналин на състезателите. Някои от тях не съумяха да завършат заради механически проблеми с велосипедите. А някои от по–младите състезатели съумяха да се изгубят. Но това не пречупи духа на състезателите и макар компликациите на финала всички пристигаха с усмивка. А ето и крайното класиране:

3. Петър Авуски

Победителите получиха медали, ваучери за ремонт и елементи на велосипедите, предметни и парични награди. За първото място- и купа. Участниците благодариха на организаторите– Велоклуб "Скала " и си пожелаха да премерят сили по трасето на Белоградчик още веднъж през идната година.
Източник: bulnews.bg