За съжаление мнозинството, което не иска да има парламент, а

...
За съжаление мнозинството, което не иска да има парламент, а
Коментари Харесай

Свиленски от Бузлуджа: Мнозинството, което не иска да има парламент, а хаос и разруха, победи

За страдание болшинството, което не желае да има парламент, а безпорядък и съсипия, победи. Това заяви председателят на парламентарната група на Георги Свиленски от връх Бузлуджа, където партията се събира на обичайния си събор, предава bTV. 

131 години от началото на проведено социалистическо придвижване, 131 години, 131 години битка за полезностите – мир, правдивост, тъждество. Ценности, които за жалост през всичките тези години не можем да реализираме. Затова има и, по тази причина има тази поддръжка от хората, с цел да могат тези хрумвания да бъдат осъществени, сподели той.

Социалистът добави, че това място зарежда и активизира левия електорат и е най-хубавото място да дадат старт на идната предизборна акция.

Важното е, че имаме какво да кажем на хората, да им покажем какво свършихме за 7 месеца. Имаме резултати, с които можем да отидем и при младите фамилии, и при учениците, и при децата, при възрастните хора и това ще бъде регистрирано. Няма по какъв начин да не отбележа безплатните ясли и детски градини, данъчното облекчение от 600 лв. за една дете, преизчисляването на пенсиите, подпомагането на бизнеса, енергийната помощ от 100% над 250 лв. за мегаватчас, уточни Свиленски като достижения на в този кабинет. 

Той напомни, че левицата единствено преди три дни предложи 6-месечна стратегия за излизане от рецесиите.

Според него, нарушената връзка и свадите в това Народно заседание ще останат за вътрешна сметка на партиите в 99-ото държавно управление, а за хората ще остане като най-социалното държавно управление, което единствено за година обезпечи 22 милиарда лв. бюджет за обществена политика.

По думите му е реалност, че от първия ден на това държавно управление то стартира да получава рецензии от президентската институция - такива, каквито Борисов за 4 години не е получил взети дружно.

Ние отидохме да върнем мандата и получихме обвинявания, че оставаме страната в безпорядък ", напомни Свиленски и добави: " Ние почитаме институциите и не е прекрачила границите. Но няма да мълчи. Когато се протяга ръка върху достиженията и напъните ни, ние постоянно ще си отстояваме позициите “.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР