„За разлика от предходни кризи сега възстановяването няма да е

...
„За разлика от предходни кризи сега възстановяването няма да е
Коментари Харесай

Ева Майдел: Възстановяването от кризата няма да е плавно, а на приливи и отливи

„ За разлика от предишни рецесии в този момент възобновяване няма да е гладко, а на приливи и отливи. Докато не намерим ваксина против ковид, е евентуално доста страни да редуват интервали на облекчения и ограничаващи ограничения, поради нови талази на болестта. Всеки идващ интервал на рестрикции ще е по-болезнен стопански, тъй като бизнесът няма да е изцяло възобновен. Затова е извънредно значимо да отпуснем сегашните ограничавания едвам когато равнището на новозаразени спадне фрапантно. В този дух бяха главните послания на някогашния основен икономист на Международния валутен фонд – проф. Оливие Бланшар, с който проведох конферентен диалог в границите на Групата на ЕНП в Европарламента.

Това съобщи българският евродепутат от ГЕРБ/ЕНП Ева Майдел  Ева Майдел Ева Майдел е български евродепутат от ГЕРБ. Родена е на 26 януари 1986. Завършила е бакалавър по след диалога, оповестиха от пресцентъра на партията.



(Снимка: Политическа партия ГЕРБ)

"Продължавам самодейността да беседваме с приети международни експерти от разнообразни сфери в търсене на най-ефективните ограничения за възобновяване “, сподели още Майдел.

"Интересът измежду евродепутатите към диалозите с специалисти нараства. Това е показателно, че към момента има доста неясноти към спешната обстановката и в ЕНП осъзнаваме потребността от научнообоснован метод при взимането на решения “, добави Ева Майдел  Ева Майдел Ева Майдел е български евродепутат от ГЕРБ. Родена е на 26 януари 1986. Завършила е бакалавър по.

Ева Майдел: Време е за Европейска Здравна договорка

"Професор Бланшар акцентира, че от макроикономическа позиция би трябвало да използваме всички налични средства за омекотяване на последствията от рецесията. След преодоляване на здравната рецесия, фискалните тласъци би трябвало да са добре ориентирани, с цел да оказват помощ на фирмите, които са потърпевши най-сериозно от рецесията. “

Следващата онлайн среща, проведена от българския евродепутат, ще бъде с специалисти от най-големите софтуерни компании, които да обсъдят с евродепутатите опциите за потребление на мобилни приложения, които да подкрепят за по-ефективното и бързо спиране на разпространяването на болестта.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР