За последната една година управлението не можа да намери нито

...
За последната една година управлението не можа да намери нито
Коментари Харесай

Александър Иванов, ГЕРБ-СДС: Управлението се провали, защото постави интересите на Северна Македония над българските

За последната една година ръководството не можа да откри нито едно съответно решение, което да дава отговор на икономическата обстановка и във връзка с държавните финанси. Нито бизнесът, нито жителите виждат действителни решения. Този отговор ръководещите го дължат на гласоподавателите и всичко това би трябвало да мине през избори, сподели депутатът от ПГ на ГЕРБ-СДС Александър Иванов преди дебатите за вота на съмнение.

Според него антиинфлационните разноски в бюджета на държавното управление ще засилят инфлацията.

Александър Иванов съобщи, че са изправени пред избора " по-малкото зло ". Изборите са крайният вид и парламентарната процедура би трябвало да бъде извървяна до край, сподели той.

Заяви, че ръководството е " проядено от корупция ".

Смята, че Република Северна Македония не би трябвало да е най-важният проблем на настоящето ръководство.

" Те може би поради това се провалиха, тъй като сложиха ползите на Северна Македония над българските ", сподели Иванов.

Депутатът съобщи още, че не е обсъждана кандидатура от ГЕРБ-СДС за ръководител на Народно събрание.

Според него бюджетът ще стигне до разглеждане на второ четене.

Вижте диалога във видеото

Дебатите за вота на съмнение, всички реакции на политиците и прогнози на анализаторите гледайте през целия ден в изключителната стратегия на БНТ1 и на. Всичко може да наблюдавате на.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР