За първи път след загубата на майка си - Софи

...
За първи път след загубата на майка си - Софи
Коментари Харесай

След 2 години: Софи Маринова пее в памет на майка си в Мистерия и свобода

За първи път след загубата на майка си - Софи Маринова излиза на сцената в опита на световноизвестния диригент Йордан Камджалов " Мистерия и независимост ".

След 2 години очакване и молби на хиляди хора, чудото на „ Мистерия и независимост “ се завръща.
Йордан Камджалов повежда извънреден креативен екип от над 100 индивида от над 5 страни към нови стилови, пространствени и прочувствени измерения. Специален посетител на незабравимото музикално странствуване е Софи Маринова.

Събитието е без аналог. Класика, фолклор, романси се срещат в една нова комбинация по несравним метод, размивайки на границите сред музикалните стилове. Концепцията, драматургията, музикалното управление на този неповторим концерт-спектакъл е дело на диригента-визионер Йордан Камджалов. 

Специалният гост-солист, Софи Маринова, е един от най-знаковите български реализатори. Зашеметяващата музикална импровизация преплита разнообразни жанрове, изразяваща цялостната музикална независимост на изпълнителите.

Участват: 
- Софи Маринова – гост-солист
- GENESIS ORCHESTRA
- The Eastern Quartet (Швейцария)
- Музикална лаборатория за Човека – Хор
- Музикална лаборатория за Човека – Ансамбъл

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР