За нас най-важното бе да победим, след като отпаднахме за

...

Илич: Най-важното бе да победи | BGNES

За нас най-важното бе да победим, откакто отпаднахме за Купата. Изключително тежък мач, през първото полувреме нямаше доста темп на игра, защото имаше доста спирания на играта, имаше две травми, имаше ВАР. През второто полувреме имахме шанса да вкараме бързи два гола и по-късно ни беше доста по-лесно. Наистина желая моя тим от първата минута да играе добре, единствено че и за двата тима нямаше опция да играят, защото топката не беше в игра. Това съобщи треньорът на ЦСКА Саша Илич след успеха над Славия с 2:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига.

" Червените " стигнаха до триумфа на стадион " Александър Шаламанов " след два бързи гола през второто полувреме, с цел да възстановят преднината си от четири точки пред преследвача Лудогорец. В идващия кръг за " армейците " следва дерби с Левски, което ще се играе на 17 април, понеделник. " Дербито с Левски към този момент е най-важният мач. Остават 10 кръга. Това, което ме интересува, е играта, а не проблемите отвън терена. Левски е доста добър тим, играят по страховит метод. Очаквам да стане добър мач, тъй като просто играят добре ", сподели Илич през Diema Sport след дуела. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg