Когато ПП и ДБ се разделят
За да не се учудите, когато Политическа партия и Демократична България се разделят, съм задължен да ви кажа, че донорите на трите части от остатъка на обединението към този момент имат разнообразни адженди.От едната страна е кохортата на Капитал, която би трябвало, би трябвало, би трябвало да продължи да изкарва пари, с цел да не банкрутира мегаконгломерата от НПО-та, които обслужват кръга на Костов от десетилетия.От друга страна мазните сини пешки от центъра на София, които се събират в микробус и се назовават ДСБ би трябвало, би трябвало, би трябвало да продължат да обслужват кръга на реститутите, които всъщност продадоха София, само че си резервираха въздействие в службите.От трета страна са продажните мекерета от икономическото лоби, наречено Политическа партия, което би трябвало, би трябвало, би трябвало да изкарва пари на своите донори, само че от ден на ден обслужва няколкото синергични кръжеца, наричани Кирил, Асен, Даниел и пр.Това са доста нещастни хора, затънали в компромати, държани от тоя или оня паралия за топките, тъй като са били непоследователни, неточни и лъжат, лъжат, лъжат малко останали българи с акъла си, че нещо се трансформират.И в този момент трите части би трябвало, би трябвало, би трябвало да работят с mafiqta, която единствена им подсигурява, че няма да лежат по пандизите, където желаеха да набутат политическите си съперници.Ей така кат стане…
Източник: plovdiv-online.com
КОМЕНТАРИ




