Ювентус записа втората си поредна победа в Серия А, след

...

Ювентус продължава битката с Милан за второто място в Италия

Ювентус записа втората си поредна победа в Серия " А ", откакто завоюва семейството си на Дженоа с 3:1.

Деян Кулушевски даде ранна преднина на домакините след едвам 5 минути игра, като Юве не спря с офанзивите си и натика съперника в личната му половина. В резултат на това в 22-ата минута преднината на гранда от Торино беше удвоена. Това се случи след пробив по десния фланг и центриране към Роналдо, който обаче стреля в гредата от доста дребен ъгъл. При добавката Мората нямаше проблем да се разпише пред опразнената пред себе си врата и по този метод даде сериозна индикация за това кой ще измъкне трите точки в конфликта.

Джанлука Скамака въпреки всичко върна отбора си в мача 4 минути след почивката с гол за 2:1, само че попадение на МакКени в 70-ата минута реши разногласието.

Така в класирането Юве резервира третата си позиция, само че към този момент е единствено на точка от втория Милан.
Източник: fakti.bg