Ювентус победи Чивас Гуадалахара с 2:0 в контрола, играна на

...

Ювентус започна подготовхата си с успех над мексиканци в Лас Вегас

Ювентус победи Чивас Гуадалахара с 2:0 в контрола, играна на стадион " Алийджънт " в Лас Вегас. Козимо Марко Да Грака и Матия Компаньон бяха точни за " бианконерите ".

Грандът от Тотино поведе в резултата в 10-ата минута посредством с попадение на юношата на отбора Козимо Марко Да Грака. Друг представител на школата Николо Фаджоли стреля в гредата в 32-рата минута.

На почивката наставникът на италианците Масимилиано Алегри пусна в игра напълно нов състав. Резервата Матия Компаньон удвои задатъка на тима и оформи крайния резултат в 80-ата минута.

Good job boys!
— JuventusFC (@juventusfcen)

Летните попълнения Анхел ди Мария, Пол Погба и Бремер дебютираха за отбора. Бразилецът се появи като запаса.

Следващата контрола на Ювентус е на 27 юли, сряда, от 3:30 часа против Барселона на стадион " Котън Боул " в Далас.