Ювентус и Интер завършиха при 0:0 в среща от 16-ия

...

Интер се измъкна срещу Юве, остава на върха без загуба

Ювентус и Интер приключиха при 0:0 в среща от 16-ия кръг на италианската Серия " А ".

Домакините бяха доста по-добрият тим през първата част, в която насочиха 7 удара към вратата на противника против нито един за Интер, а Марио Манджукич на три пъти се размина с гола.

През втората част головите положения бяха доста по-малко, а Хуан Куадрадо пропусна да се разпише за домакините от Ювентус в 60-ата минута.

Двубоят приключи без попадения, от което би трябвало да е по-доволен отборът на Интер, който завърши мача единствено с един прецизен удар във вратата на противника.

Грандът от Милано остава на върха с 40 точки и към момента без загуба, само че на следващия ден може да бъде свален при победа на Наполи против Фиорентина. Ювентус пък е трети на две точки зад " синьо-черните ".

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ " А "
Източник: blitz.bg