Юношите старша възраст на Септември (София) спечелиха купата на БФС

...

Юношите на Септември спечелиха купата на БФС

Юношите старша възраст на Септември (София) завоюваха купата на БФС и ще вземат участие в Младежката Шампионска Лига. Възпитаниците на Антон Кирилов се постановиха с 2:1 над Черно море и победиха с по този начин стремежи трофей.

И трите попадения в мача паднаха през втората част, като “септемврийци” поведоха с 2 гола задатък, дело на Владимир Николов (2001). Резултатът бе открит след осъществяване на превъзходен директен свободен удар в 50-ата минута, а малко по-късно още веднъж той бе изведен самичък против вратаря и с прехвърлящ удар удвои преднината на Септември. В 76а-та минута “моряците” върнаха едно попадение.

Футболистите на Антон Кирилов имаха доста положителни благоприятни условия през цялата среща, като напълно справедливо се поздравиха с крайния триумф.

Черно море: Иван Дичевски, Йордан Радев-капитан, Антоан Вълчев, Георги Топалов, Петър Вуцов, Виктор Попов, Александър Георгиев (Иван Иванов), Данаил Димов (Тугай Неджет), Велислав Василев, Мартин Дичев (Данаил Стоянов), Мартин Минчев;
Треньор: Николай Кънчев

Септември: Иван Василев-капитан, Александър Тодоров, Иво Димитров, Иван Арсов, Слави Косов, Теодор Белнейски (Николай Манчевски), Октай Хамдиев (Майкъл Митев), Иван Гюров (Пламен Иванов), Владимир Николов, Христо Киров, Галин Стоянов;
Треньор: Антон Кирилов

Главен арбитър: Радослав Гидженов, асистенти: Георги Стамболджиев, Николай Чакъров, 4-ти: Никола Атанасов