Юношите младша възраст на Черно море записаха домакински успех срещу

...

Младшата на Черно море мина и през Берое

Юношите младша възраст на Черно море записаха домашен триумф против Берое в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години. " Моряците " се постановиха с 3:1 на стадион " Корабостроител " под Аспаруховия мост и преди изиграването на останалите мачове от кръга заемат второ място в класирането.

Даниел Стоянов откри за домакините в 15-ата минута, а 10 по-късно Тугай Неджет повиши на 2:0. Гостите върнаха един гол в 80-ата минута, а Велислав Василев оформи крайното 3:1 в 88-ата.

В идващия кръг " моряците " на Мартин Христов гостуват на Славия. Мачът е идната събота, 28 октомври от 11 часа в София.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Златин Станков, Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Павел Георгиев (60-Радослав Златев), Драгомир Радев, Александър Александров (68-Симеон Бончев), Тугай Неджет (88-Александър Димитров), Велислав Василев, Иван Иванов.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg