Юношите младша възраст на Черно море взеха аванс от един

...

Младшата на Черно море с добър аванс в София за Купата на БФС

Юношите младша възраст на Черно море взеха задатък от един гол в първия си мач от 1/8-финалите на шампионата за Купата на БФС. Момчетата на Тодор Каменов и Станислав Стоянов стигнаха до поврат с 2:1 при гостуването си на Витоша 13, който се игра на терена с изкуствена трева на ВТУ „ Тодор Каблешков “, оповестява формалния уебсайт на " моряците ".

Домакините откриха резултата в 15-ата минута след удар от границата на наказателното поле, само че в 21-вата минута Кристиян Михайлов с бомбен изстрел от към 25 метра матира стража на домакините за 1:1. Само 4 минути по-късно „ моряците “ стигнаха до цялостен поврат. Варненци пресираха противника в личната му половина, лишиха топката и Ивайло Димитров осъществя за 2:1.

Реваншът във Варна е на 9 ноември, сряда от 10:30 часа на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Димитър Заимов, Андрей Христов, Йоан Стилиянов, Денислав Младенов, Йордан Тодоров, Кристиан Андонов, Никола Недков, Ивайло Димитров, Кристиян Михайлов (Георги Монев, Кристиян Паунов, Сергей Чижик, Стефан Стефанов, Петър Тухчиев, Дравослав Петров, Александър Смилков).
Източник: petel.bg