Юношите младша възраст на Черно море отстъпиха на Лудогорец с

...

Младшата на Черно море отстъпи на Лудогорец

Юношите младша възраст на Черно море отстъпиха на Лудогорец с 0:1 в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 17 години.

" Моряците ” на Тодор Каменов позволиха гол в самия завършек на първото полувреме, а след почивката изпуснаха няколко положителни обстановки да изравнят. Първо в 65-ата минута не бе свирена чиста дузпа за варненци, само че в 87-ата основният рефер уточни бялата точка за игра с ръка в наказателното поле. Мартин Милушев обаче стреля над гредата при 11-метровия углавен удар, а пропускът се оказа решителен за крайния излаз на дуела.

“Получи се здрав мач, с много борба по терена. Двубой на надхитряне. Имахме положения, само че не успяхме да ги осъществяваме. Отново показахме остарялата ни уязвимост да позволяваме леки голове ”, сподели треньорът на Черно море Тодор Каменов.

В сряда “моряците ” гостуват на Берое в Стара Загора от 14,30 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков (50-Берк Джевдет), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Светослав Николов (60-Тони Иванов), Калин Георгиев, Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков, Радослав Златев.

Източник: petel.bg