Юношеският ни национален отбор до 18 години допусна загуба от

...

Лъвчетата със загуба от Грузия в Бояна

Юношеският ни народен тим до 18 години позволи загуба от връстниците си от Грузия с 0:2 в първата контрола посред им, която се игра въз основата в " Бояна ".

Първото полувреме започва много равностойно, само че в следствие гостите съумяха да доближат до няколко положения пред вратата на " лъвчетата " и да вземат преднина. В 34-ата минута капитанът на противника Георги Гулиашвили засече технично центриране отляво за 0:1, а малко преди почивката българският вратар Кисьо извърши нарушаване против откъсващия се Гагуа и основният арбитър Димитрина Милкова отсъди 11-метров углавен удар. Иракли Азаров бе прецизен от бялата точка и повиши на 2:0, с което бе завършен и крайният резултат.
 Ангел Стойков дефинира състава на България U18 за контролите с Грузия

Вижте го

Следващата инспекция с Грузия ще се играе в понеделник /22 април/ от 15:00 часа, още веднъж в " Бояна ".

Състав на България: 1. Исмет Кисьо, 3. Тодор Петков, 5. Димитър Балинов, 14. Филип Кръстев, 8. Александър Тодоров, 20. Ивайло Иванов, 17. Юмит Мустафа, 16. Димитър Пройчев, 11. Димитър Тонев, 9. Денислав Ангелов, 10. Владимир Николов (през втората част в игра влязоха: (Виктор Николов, 19. Владислав Найденов, 21. Стоян Иванов, 15. Калоян Костов, 22. Асен Дончев, 13. Кольо Станев, 7. Филип Колев).