Юни е последният месец, в който гражданите могат да обменят

...
Юни е последният месец, в който гражданите могат да обменят
Коментари Харесай

Последен месец без такси за обмяна на левове в евро в търговските банки и пощите

Юни е последният месец , в който жителите могат да обменят гратис левове и стотинки в евро в комерсиалните банки и клоновете на „ Български пощи “.

След приключването на този период финансовите институции ще продължат да правят обмяна , само че към този момент ще могат да начисляват такси за услугата.

В Българска национална банка левовете ще могат да бъдат обменяни гратис и безсрочно. Дори години по-късно старите банкноти и монети ще могат да бъдат обменени.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР