Южна Корея е конфискувала кораб, за който има съмнение, че

...
Южна Корея е конфискувала кораб, за който има съмнение, че
Коментари Харесай

Южна Корея конфискува кораб, доставящ петрол на Северна Корея

Южна Корея е конфискувала транспортен съд, за който има подозрение, че е доставял нефт на Северна Корея в нарушаване на глобите на Съвета за сигурност на Организация на обединените нации. Това оповестиха морските управляващи на Южна Корея, представени от организация " Йонхап ".

Повечето от членовете на екипажа на кораба, който е пътувал под панамски байрак, са жители на Китай и Мианмар , като плавателният съд е бил иззет от южнокорейските управляващи в пристанище в провинция Гьонги.

Плавателният съд е бил спрян да напусне пристанището на 21 декември.

 Руски танкери доставят гориво на КНДР
Руски танкери доставят гориво на КНДР

В нарушаване на наложените от Организация на обединените нации наказания

Властите към този момент проверяват кораба, регистриран в Хонконг, по съмнение, че е снабдявал Пхенян с нефт.

В петък западни медии, позоваващи се на информация от западни разузнавания, оповестиха, че съветски кораби са били засечени да доставят нефт на изолираната комунистическа страна .

 Русия отхвърля да доставя скрито нефт на Северна Корея
Русия отхвърля да доставя скрито нефт на Северна Корея

Русия напълно спазвала глобите на Организация на обединените нации
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР