Япония победи с 2:1 Колумбия в първата среща от последната

...

Япония изненада с победа над Колумбия

Япония победи с 2:1 Колумбия в първата среща от последната група „ H “ на Мондиала в Русия.

Мачът, който се игра на стадион „ Мордовия Арена " в Саранск, стартира извънредно за Колумбия, откакто Карлос Санчес бе изпъден още в 3-тата минута за игра с ръка в наказателното поле на тима си.

Това беше първият червен картон от началото на шампионата, а отсъдената дузпа бе превърната в гол от нападателят на Борусия Дортмунд Шинджи Кагава.

Колумбийците изравниха резултата през 39-тата минута с попадение на Хуан Кинтеро от директен свободен удар.

Крайният резултат бе завършен през 72-минута, откакто Юя Осако вкара гол с глава.

Следващият мач на Япония е против Сенегал на 24 юни, до момента в който Колумбия ще би трябвало да се изправи против Полша.
Източник: manager.bg