Янтра (Полски Тръмбеш) спечели във Враца срещу втория отбор на

...

Янтра надви дубъла на Ботев

Янтра (Полски Тръмбеш) завоюва във Враца против втория тим на Ботев с 2:1. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен триумф за гостите с оглед случилото се на терена през 90-те минути. Те владееха самодейността, вкараха два гола, уцелиха един път гредата и пропуснаха още положителни благоприятни условия. В 8-ата минута Антониян Харалампиев центрира и Любомир Генчев откри резултата. Последният пък асистира за попадението на Калоян Илиев в 65-ата минута. 180 секунди по-рано Генчев тресна и гредата. Двамата голмайстори, Бранислав Ботев и Антониян Харалампиев пропуснаха другите положения за Янтра. Младите врачани разчитаха най-вече на центрирания.
 Дубълът на Ботев (Враца) ще затвърждава положителните резултати Дубълът на Ботев (Враца) ще затвърждава положителните резултати