Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров се надява сините да

...
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров се надява сините да
Коментари Харесай

Боримиров: Отиваме за победа, работихме доста да изградим този отбор

Изпълнителният шеф на Левски Даниел Боримиров се надява " сините " да запазят преимуществото си от първия мач против Университатя Крайова от втория кръг на квалификациите за присъединяване в Шампионската лига. Българският отличник победи с 1:0 вкъщи преди седмица, а столичани не могат да разчитат на поддръжката на своята аудитория в реванша в сряда.
Прочетете още
" Отиваме с настройката за победа и класиране за идната фаза. Съперникът ни е много сериозен. В последния мач от тяхното състезание дадоха отмора на титулярите. Ще подходят съществено към нашия мач. Ще стане забавен дуел и нека сме крайни спечелили. Имаме преимущество, нека го запазим и след утрешния мач. Трябва да сме компактни, треньорът познава най-добре съперника и ще даде верни инструкции. Играчите би трябвало да изпълнят това, което им е казано. Работихме много години, с цел да достигнем тази цел. Искаме да предупредим нашите почитатели, знаете наредбите на УЕФА. Не желаеме да ги нарушаваме, тъй като това ще докара до спомагателни наказания. Феновете ще липсват, само че уповавам се да ни стискат палци от България ", съобщи Боримиров пред кореспонденти преди тръгване за Румъния.

Той не пожела да разяснява детайлности към селекцията на тима.

" Трансферният интервал е до месец септември, допустимо е да има изходящи или входящи прехвърляния. Към момента няма предложения към наши играчи. Евентуалното присъединяване в евротурнирите до нова година придава още по-голяма стойност и напрежение ", сподели Боримиров пред медиите на летище София.

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР