Янтра (Полски Тръмбеш) разгроми Боруна с 6:1 в Царева ливада.

...

Янтра отнесе Боруна

Янтра (Полски Тръмбеш) разгроми Боруна с 6:1 в Царева морава. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите отстраниха интригата за половин полувреме. Мартин Минчев откри головата им сметка в 7-ата минута. Любомир Генчев удвои от дузпа, четвърт час по-късно. Християн Кожухаров направи съотношението изрично в 34-ата минута.

Георги Денков вкара четвъртия гол, четвърт час след почивката. После Генчев се разписа още един път. В 85-ата минута Йоан Петков осъществя от дузпа почетното попадение за домакините. Марио Балъков вкара шестия гол в последните секунди на мача.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.