Янките завършват пролетната подготовка с мачове в Мексико
Янките се насочват на юг от границата.
Янките оповестиха в петък, че ще изиграят два мача в Мексико Сити на 24 и 25 март против Диаблос Рохос дел Мексико от мексиканската лига на стадион „ Алфредо Харп Хелу “.
Това ще бъде първото пътешестване на янките до Мексико от 1968 година, когато те също се изправиха против Диаблос Рохос в демонстративни мачове.
Мексико Сити също е планувано да бъде хазаин на мачове от постоянния сезон на МЛБ през април сред Астрос и Роки.
Други играчи на Yankees също ще се състезават в мачовете на Grapefruit League във Флорида на 24 и 25 март, с цел да завършат пролетната подготовка, преди да открият постоянния сезон на 28 март в Хюстън.
Янките стартират своя пролетен подготвителен график на 24 февруари против Тигрите в Лейкланд, Флорида и домакинстват първия си мач от Грейпфрут лигата против Филис на идващия ден на Steinbrenner Field.
...Прочетете целия текст »




