Г-н Радев казà, че ни е неизбежно!
Я‘лла тука бе, битълс! Само на чернобилчета ше ми станеш!
Очевидно хватката на реда и нравствеността е разхлабена оттатък рамките на търпимото и непознати противников детайли съумяват диверсионно да внесат подривна пропагандна активност измежду мозъците на популацията на националната република.
В последно време се натъкнахме на няколко неща, които извънредно доста ни/ви държаха вниманието захласнато, измежду тях несъмнено беше финалът на сериала на HBO „ Чернобил “. Ще забележим, несъмнено, какви бяха и другите събития, само че да стартираме с диверсията на HBO.
След като някакви си там англосаксонци си разрешиха да пипат съвеЦката история, будни жители и публицисти незабавно им направиха забележка. Руските медии се опълчиха на недостоверното предаване на събитията в атомната централа, като подсетиха света, че всичко е пресилено за трагичен резултат и едвам 31 са жертвите на повредата през онази, другояче спокойна и просперитетна, осемдесе-и-шеста. За облаци радиация-мадиация доказателства няма. Ня-ма!
По-прогресивни детайли, хора на изкуството, дето се вика, с тънка психика и дебели зад… ръжки във връзка с погрешните обвинявания на историята, пък обявиха, че съветската страна ще направи собствен филм по тематиката, като там ще се подчертава на мотането на некви американски сътрудници из Чернобил малко преди АЕЦът да се трансформира във фойерверк. Виждате каква е същинската истина – Централно разузнавателно управление на САЩ. От кумова срама си мълчаха до момента, но то към този момент не се трае, американците минаха всевъзможни граници.
Един човечец – Джонатан Ъруин (нищо, че е англосаксонец, наподобява положително момче), даже написа и разказа накратко същинската истина, без грам подигравка и жлъч, разбирайки от другояче долнопробния вестник The Guardian, че „ Руска ТВ ще излъчи собствен родолюбив преразказ на чернобилската история (Russian TV to air its own patriotic retelling of Chernobyl story). Ъруин написа: „ За страдание 31 смели мъже изгубиха живота си. Всички други обаче просперираха, водейки здравословен живот, започваме акция по кандидатурата на Чернобил за град-домакин на финала за Лига Европа през 2022 година “
Аз персонално не мога да схвана по какъв начин и за какво по този начин се отклонихме от вярната линия и позволяваме сходна интелектуално-културна пропагандна измама в груповото схващане на жителите.
Значи… от дълго време си подозирах, само че никой не ме слуша – едно време им разрешихме да слушат Бийтълс… ето до каква степен стигнахме. Косите ги пуснаха, полите ги съкратиха, битълс-митълс, ей ви нà са! HBO и сериали на търкалета!
Имаше и някой прогресивни хора и тук – в България, които се опълчиха, нали, по този начин да се каже, на лъжите на ЕйчБиОу и също по този начин започнаха да бранят истината и правдата славянска, дето постоянно е жертва на заприказва. Но не беше задоволително. И като споделям, че не беше задоволително, незабавно се сещам за нещо друго: за неналичието на вярна мотивация… значи…
Не мога да схвана: хора – здрави, прави, умни и ентелегенти, па се водат по глупави акъли. Значи едно приказват, друго правят. Казват, значи: Народна република България ни липсва, беше си хубаво по тошево време, а след това чакат децата им да пораснат и бърже ги пратат я в Англия, я в Америка. Сега… бива ли! А Русия? А Русия, запитвам аз! Нея единствено на фотография са я виждали. Хвалят я, хвалят я, това е правилно, само че все пак… После: псуват Америка, но носят Nike, па отново плачат за НРБ; и ядат в McDonald’s; те са не запомнили, че по баетошево бозата беше шес-стинки. Хубаво е, че имат по този начин възприятие за комизъм, дето се вика, и умеят да се присмиват на ЕвроГейския съюз, само че за какво ми седат да ми пият немски бири и финландски водки? Какво стана с пивото и самогона? Те хубаво споделят, че Путин ще избави света, но що дирят на море по Гърция и Италия? Милеят, споделят, за Русия, но най-източната точка, на която са били, е Бургас, а единственият им допир с съветската просвета им е донесъл единствено сърбеж на юг от пъпа през осемсе-и-осма. На cover фотото у Фейса поставили да блестят сърп и чук, а изпод – снимали се на Колузей… Кулзе… Кузеум… на тва кръглото в Рим! Викат по баетошово време по-хубаво беше, ред имаше, пък носят тениски с Deep Purple и всякакви други модерни, известни западнѝ групи, веят коси като бездомници в американски щат и се не сещат, че тоз ред, дето плачат за него, едно време щеше да ги постави в жълто-сините коли на милицията.
Изпусната работа.
Но се намират свестни, да подсетят, че американците не са стока. Ето, да вземем за пример, една будна гражданка – Petya Neycheva, е написала в коментар под една упадъчна публикация следующото: „ Защо американците не създадат филм за Хирошима, белким това не е по-страшно от Чернобил? В Чернобил най-малко не е съзнателно “
Точно по този начин! Чакай да видя в интернет въпреки всичко дали е права. Май, май е… о, мамка м…
А, имало два американски: Original Child Bomb, Hiroshima: Out of the Ashes; един британски: Hiroshima (2005 г.); и един канадски: Hiroshima (1995 г.).
Добре, де, сà това не се получи доста добре, но… по принцип, момичето е право, а тия, къде доста знаят, са лешпери и да ходат събота на гей парада! А за тоя церемониал не ме карайте да започвам, че не мога да свърша!
Така в този момент, също така: разбрахме, че Холандия и холандците не ни харесват доста, тъй като сме корумпирани и надлежно ни спъват за Шенген. Ало-у, аланколу, на кой ще викате „ корумпирани “! Вие пà сте доста убави! Той Георги Марков хубаво им го сподели: „ Обезпокоен съм за холандското правораздаване доста повече, в сравнение с за нашето, тъй като у нас един садист, терорист и палач няма да излезе от пандиза “. Може и да не влезе, само че а е влезнàл, няма излизане. Човекът им сподели още и: „ В България нито един терорист не се е намерил да изтрепе хиляди жители. Така че сме разтревожени за Холандия “.
Точно по този начин. А в обвързвана новина… в WikiLeaks изтече секретна стенограма от скрито подслушан диалог сред членове на ISIS, провел се в иракска пещера, на който се чува единият да пита другия дали знае къде е това нещо България, дето шефа му е споделил за него, щото не може да го откри на картата и не е сигурен страна ли е или шефът отново е бил препил с ферментирало козе мляко.
А в този момент напълно НЕ по тематиката за това, дето доста ги съжаляваме холандците, да ви кажа – гледах мача на Антъни Джошуа и доста го скърбя. Мене може никой да не ме знае, че живея, може да се возя на седем-шес и метро и в банката да ми се смеят, като запитвам за заем, само че ми стана жалост за тоя милионер… значи мене пълен мексиканец най-малко не ме е набил, нищо, че от април нямам топла вода, тоя милионер Джошуа… ох, не знам – угрижен съм за него.
Исках един откъс да ви намеря, да ви покажа – доста е значим – от миналата седмица… А, ето го: „ Россия, тая мнима защитница на славянството, тя употреблява още по-радикални средства, с цел да истрие от лицето на земята българските колонии… “
Оп, не – неточност! Това е от някой си Христо Ботев, тоя не е значим. Ъм… ето това търсех: „ Вековните исторически връзки са причина за изключителната непосредственост сред нашите нации […] Убеден съм, че икономическото ни съдействие с Русия би трябвало да се развива, без значение от наказания и контрасанкции… […] АЕЦ „ Белене “ е неминуем! “
Това го сподели господин Румен Радев, президентът на Народна… на Република България, желаех да кажа.
Лека вечер!
P.S. по непотвърдена информация продуценти от HBO са почнали изследване за опциите да създадат продължение на минисериала си; втората част е с работно заглавие: „ Белене “.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




