Взривяващи разкрития и признания в откровена изповед! Те бяха направени

...
Взривяващи разкрития и признания в откровена изповед! Те бяха направени
Коментари Харесай

Меган Маркъл и Хари се изповядаха пред Опра: Кралската фамилия се плашеше за цвета на кожата на Арчи

Взривяващи разкрития и самопризнания в откровена изповед! Те бяха направени от Меган Маркъл и принц Хари в дългоочакваното интервю пред именитата водеща Опра Уинфри. 

Меган показа, че членове на английската кралска фамилия са се тревожили за цвета на кожата на нейния наследник Арчи, още до момента в който е била бременна, съобщи телевизия Си Би Ес, представена от Франс прес и Ройтерс.Съпругата на принц Хари сподели още, че Бъкингамският замък е отказал да даде протекция на детето ѝ, каквато е традицията.

Тя призна, че по това време е мислела даже за самоубийство. „ Не желаех да пребивавам повече ”, съобщи Меган пред Опра Уинфри със сълзи на очи.

По думите на брачната половинка на принц Хари изключително я терзаели „ диалозите в кралския двор, до момента в който е била бременна, за това какъв брой тъмна може да е кожата на бъдещото й дете ”. Тези думи накараха Опра Уинфри да възкликне от учудване: „ Какво? ”, а по-късно да замълчи за миг, отбелязва Асошиейтед прес.

„ В месеците, когато бях бременна, от самото начало чувах, че няма да получим сигурност и трофеи, както и тревожни мнения за това какъв брой тъмна може да е кожата на детето, когато се роди ”, сподели Меган.

Попитана от кого е чула сходни мнения тя съобщи единствено: „ Смятам, че това мощно би ги злепоставило ”.

Меган бе безапелационна, че английското кралско семейство се е опитвало да я накара да мълчи, както и че членовете на двора освен не заставали зад нея, само че и прибягвали до неистини, с цел да защитят други кралски особи. Тя опроверга слуховете, че е разплаквала брачната половинка на принц Уилям - Кейт.

Маркъл показа, че е молила за помощ кралското семейство, което е било загрижено за душевното ѝ положение, само че не направило нищо, с цел да ѝ помогне.

„ Просто към този момент не желаех да пребивавам. Това бе нещо доста ясно и действително и е непрекъснато плашеща мисъл. Спомням си по какъв начин той (Хари) просто ме утешаваше ”, сподели Меган в изявлението за Опра Уинфри.

Принцът сподели, че е разочарован от татко си Чарлз и покойната му майка принцеса Даяна би била доста смутена от метода, по който английското кралско семейство се е отнесло с Меган, предадоха Ройтерс и Асошиейтед прес. Той добави, че не би се отделил от семейството, в случай че не е била Меган. По думите му той от дълго време е бил  " изгнаник ", само че не го е осъзнавал.

„ Чувствам се в действителност отчаян, тъй като и той (принц Чарлз) е претърпял нещо сходно. Добре знае какво е болежка ”, сподели принц Хари за татко си и добави: „ Винаги ще го обичам, само че претърпях доста тъга ”.

„ Семейството ми безусловно ми спря финансирането. Имам средства, оставени от майка ми. Без тях нямаше да можем да създадем всичко това ”, съобщи принц Хари.

Той добави, че татко му е престанал да дава отговор на позвъняванията му. Внукът на кралица Елизабет Втора съобщи, че не е желал да я изненадва неприятно с решението си и още храни огромно почитание към нея.

„ Проведох три диалога с баба си и два с татко си преди той да спре да дава отговор на позвъняванията ми. Попита ме дали мога да изложа всичко казано в писмен тип ", сподели принц Хари.

На въпрос за какво Чарлз е прекратил контактите си с него, Хари отговори: „ Тогава взех нещата в свои ръце, трябваше да го направя за фамилията си. Това не е изненада за никого. Наистина е тъжно, че се стигна до такава степен, само че трябваше да сторя нещо за личното си душевно здраве, за положителното на брачната половинка си и Арчи ”.

Принц Хари сподели още, че той е бил „ изгнаник ” на английската монархична система, също като брат си и татко си, и показа, че го е заболяло, когато никой от кралското семейство не е споделил нищо за расистките мнения за Меган в медиите. Той бе безапелационен, че е напуснал кралското семейство заради липса на поддръжка и схващане. Помолил за помощ, но не я получил.

„ Бях изгнаник на системата, до момента в който не срещнах Меган. Тя ме избави ”, сподели той. И увери, че двамата със брачната половинка му са „ създали всичко по силите си ”, с цел да останат в лоното на кралското семейство, отбелязва Франс прес.

Меган опроверга изказванията, че тя е предиздвикала Хари да изоставен Англия.

„ Изоставих кариерата си, живота си. Изоставих всичко, тъй като го обичам ”, съобщи някогашната актриса и добави: „ Планът ни бе да го създадем вечно ”.

Принц Хари добави: „ Направихме всичко това за положително и в никакъв случай нямаше да се отделим от кралското семейство, в случай че то поддържаше Меган ”.

Съпругата на принц Хари показа също, че в този момент двамата са в очакване на раждането на второто си дете, което е момиче.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР