Вярвайки, че животните имат право да бъдат третирани възможно най-хуманно,

...
Вярвайки, че животните имат право да бъдат третирани възможно най-хуманно,
Коментари Харесай

Близо 300 бездомни котки и кучета обгрижвани от един мъж в Измир

Вярвайки, че животните имат право да бъдат третирани допустимо най-хуманно, фен в западната турска провинция Измир се грижи за съвсем 300 бездомни котки и кучета през последните 13 години , написа БГНЕС. 45-годишният Мурат Могол скача на мотоциклета си и всеки ден носи храна на бездомните животни, преди да отиде на работа. Той се грижи за животните и ги води на ветеринар за периодически прегледи.
В момента Могол е „ осиновил “ 300 бездомни животинки, живеещи на 22 булеварда и улици в квартал Карабаглар в Измир, където живее. " Когато животните чуят звука на мотора ми, те тичат към мен с щастливи лица. Виждайки тяхното благополучие, това ме прави по-щастлив. Опитвам се да им оказа помощ, доколкото мога. Дори да съм болен, с тресчица, ставам всеки заран и им нося храна “ , споделя Могол.
Съседите на Могол също правят оценка напъните му да избави бездомните животни. " Котките и кучетата го чакат, когато пристигна време да бъдат нахранени ", споделя Мустафа Тунч, собственик на магазин в квартала. И прибавя: " Когато чуят мотора на мотоциклета му, те скачат върху него. Той преподава урок и на нас. Всички ние също започнахме да се грижим за животните и да ги третираме като законни поданици на този квартал. "
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР